رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار رئیس جمهور و هیات دولت، تهدید آمریکا به دخالت در سوریه را، فاجعه ای قطعی برای منطقه خواندند و تأکید کردند: هرگونه دخالت و جنگ طلبی یقیناً به ضرر آتش افروزان خواهد بود. بیانات معظم له با بازتاب گسترده رسانه های بین المللی همراه بوده است.

بیانات صبح امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی در حضور رئیس جمهور و اعضای هیات دولت، درباره مسائل سوریه و دخالت نظامی آمریکا بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان داشته است.

شبکه خبری المیادین به نقل از رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران نوشت: دخالت آمریکا و تهدید سوریه برای منطقه «فاجعه‌بار» است.

شبکه خبری العربیه نیز در خبری فوری سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی را زیر نویس کرد و به نقل از ایشان نوشت که حمله به سوریه فاجعه بار خواهد بود.

المنار لبنان نیز در خبری فوری به نقل از ایشان نوشت: دخالت نیروهای خارجی در سوریه آتش جنگ را شعله ور می‌کند.

خبرگزاری فرانسه در خبری با عنوان "رهبر ایران: حمله آمریکا به سوریه فاجعه‌آمیز خواهد بود" گزارش داد: آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر معظم (انقلاب اسلامی) ایران روز چهارشنبه هشدار داد که "هرگونه دخالت نظامی توسط آمریکا علیه سوریه، متحد تهران، برای منطقه " فاجعه به‌ بار خواهد آورد.

این خبرگزاری در ادامه گزارش داد که ایشان منطقه را به یک "انبار باروت" تشبیه کرد و تاکید کرد که حمله به سوریه "ابعاد و پیامدهای نامشخص" خواهد داشت.

خبرگزاری رویترز نیز در خبری با عنوان "رهبر ایران می‌گوید دخالت آمریکا در سوریه فاجعه خواهد بود" گزارش داد: آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر معظم (انقلاب اسلامی) ایران روز چهارشنبه گفت که دخالت آمریکا در سوریه "برای منطقه فاجعه‌آمیز خواهد بود".

خبرگزاری ترند هم در خبری با عنوان "رهبر ایران علیه حمله به سوریه هشدار داد" گزارش داد: آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر معظم (انقلاب اسلامی) ایران در دیدار با کابینه وزیران این کشور اعلام کرد که حمله به سوریه برای کل منطقه فاجعه‌آمیز خواهد بود.

این خبرگزاری علاوه بر آن به بخشی از سخنان آیت‌الله خامنه‌ای درباره مصر پرداخت و به نقل از ایشان نوشت که ایران قصد دخالت در امور داخلی این کشور را ندارد، ولی کشتار مردم بی‌گناه در این کشور را محکم کرد.

روزنامه اورشلیم پست نیز در خبری با عنوان "رهبر ایران: دخالت آمریکا در سوریه برای خاورمیانه فاجعه خواهد بود" نوشت: آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر معظم (انقلاب اسلامی) ایران روز چهارشنبه گفت که دخالت آمریکا در سوریه برای کل منطقه فاجعه به دنبال خواهد داشت.

این روزنامه در ادامه به بخشی از اظهارات ایشان که منطقه را به انبار باروت تشبیه کرده است اشاره کرد.

شبکه سی ان ان عربی، اسکای نیوز و دیگر سایت‌های خبری نیز به بازتاب سخنان رهبر معظم انقلاب درباره سوریه پرداختند.


  • منبع:فرهنگ نیوزبرچسب ها :
بازتاب بین المللی بیانات رهبر انقلاب درباره حمله به سوریه ,  رهبر معظم انقلاب اسلامی ,  حملی آمرکا به سوریه ,  دخالت آمریکا و تهدید سوریه ,  هرگونه دخالت آمریکا به سوریه فاجعه بار است ,  شبکه خبری المیادین به نقل از رهبر معظم انقلاب اسلامی , 

موضوع :
امام خامنه ای (حفظه الله) ,  عکس و پوستر ,  سیاسی ,  خواندنی ,  خبری ,