http://s1.picofile.com/file/7213641177/basijbanner2.jpg
این ماجرا کاملا واقعیه!

(با مقداری دخل و تصرف و نقل به مضمون اون رو خدمتتون عرض میکنم).حالا ببنید آیا من و شما بسیجی هستیم یا نه یا فقط به اسم بسیج اکتفاء کردیم؟؟

«لنگان لنگان هرجوری که بود خودم رو رسوندم به مطب دکتر.به هر حال این همه راه از شهرستان بیای و بعد هم با مکافات و یه پای لنگ و علیل،خودت رو برسونی به تهران و به مطب دکتر کار سختیه!.خلاصه پله ها رو بالا رفتم و رسیدم به اتقا آقای دکتر. وقتی نوبتم شد رفتم داخل. همینکه دکتر چشمش به من افتاد از جاش بلند شد وکلی منو تحویل گرفت و تعارف کرد و...

اینقدر منو تحویل گرفت که خودم هم مونده بودم که چرا این دکتر منو با این تیپ و قیافه اینجوری و با این همه تعارف تحویل میگیره.(آخه نه قیافه م به پولدارها میخورد و نه سر و وضعم). به هرحال هرکاری کردم که خودم و نگهدارم و ازش نپرس نشد و آخرش حس کنجکاوی یا فضولیم گل کرد و گفتم ببخشید آقای دکتر،جسارت نباشه، حضرتعالی خیلی به ما لطف دارید و تحویل میگیرید،این برام شده یه سوال. میشه علتش رو بپرسم؟؟دکتر با لطافت خاصی که توی کلامش بود گفت: داستان داره. گفتم :خوب داستانش چیه؟؟گفت: مدتها پیش،من و یکی از دوستام یه شب زده بود به سرمون و شراب خورده بودیم و مست کرده بودیم و سوار ماشین،داشتیم از یکی از خیابونها عبور میکردیم.

از قضا،اونشب،خوردید به یه ایست و بازرسی که بچه های بسیج،توی اون خیابون برپاکرده بودن.

خلاصه اونها هم به ما ایست دادن و مدارکمون رو گرفتن و چک کردن.

بعدش رفتن اون طرف تر  و یه کم با هم صحبت کردن و اومدن پیش ما.

یکی از اون بسیجی ها گفت: آقای دکتر مثل اینکه امشب،آبکی ای ،چیزی،میل فرمودید!!!

خلاصه بهمون گفت: شما مشروب خوردید و بوی اون از دهنتون داره میآد اما با توجه به مقام علمی ای که شما دارید(و دکترید) ما این بار رو نادیده میگیرذیم و بخاطر سطح معلومات و علم شما از شما گذشت میکنیم.

اون شب ما از یه مکافات بزرگ نجات پیدا کردیم اما از اون به بعد دیدگاه من نسبت به بسیج و بسیجی عوض شد.

الان هم که شما از در وارد اتاق شدید،و من دیدم که ریش و محاسن و تیپ حزب اللهی دارید به یاد اون شب و اون کاری که اون بچه ها برای من انجام دادن،شما رو اینقدر تحویل گرفتم».

حالا آیا واقعا من و شما هم بسیجی هستیم یا فقط بخاطر سهمیه و کارت و ... رفتیم بسیج.؟؟

مقام معظم رهبری:بسیجی یعنی علی(ع)،که تمام وجودش وقف اسلام بود.
موضوع :
خواندنی ,